Copyright 2024 - Custom text here

Znamy głównych partnerów biznesowych UMKS Kwidzyn na rok 2022

Możemy Wam przekazać wspaniałą wiadomość na rozpoczęcie sezonu 2022

mm kwidzyn 148x148 cmyk                       logo kwidzyn

Dwie niezwykle uznane firmy, nie tylko w Kwidzynie ale i na świecie, zdecydowały się wspierać w 2022 roku UMKS Kwidzyn. Z dumą możemy się pochwalić, że parterami kwidzyńskiego orienteeringu zostali jeden z największych producentów papieru i tektur powlekanych w Polsce – firma MM Kwidzyn oraz największy na Powiślu producent konserw, mrożonek i przetworów warzywnych – Warmińskie Zakłady Przemysłu Owocowo – Warzywnego „KWIDZYN”

MM Kwidzyn od sierpnia 2021 jest częścią Grupy MM, jednego z wiodących producentów tektur opakowaniowych i opakowań składanych w Europie. Kwidzyński zakład celulozowo-papierniczy produkuje najwyższej jakości tektury powlekane, papiery pakowe typu kraft oraz papiery białe. Kwidzyńska fabryka, słynąca z promocji sportu w naszym mieście, wspiera rozwój orientacji sportowej w Kwidzynie od początku działalności UMKS Kwidzyn w 2011.

Współpraca WZPOW „KWIDYN’ i UMKS Kwidzyn rozpoczęła się w 2021 roku, kiedy to to producent doskonałych przetworów owocowych i warzywnych zdecydował się zastać partnerem Pomorze Sprint Cup 2021 w Malborku, Nowym Stawie i Dzierzgoniu. Wtedy zawodnicy mieli okazję spróbować w klubowym bufecie wielu potraw przygotowanych przez nasze zawodniczki właśnie z przetworów wykonanych przez naszego partnera, a wszyscy zwycięzcy otrzymywali duży zestaw jego produktów.

Teraz właściciel WZPOW „KWIDZYN” – lider dań gotowych w Polsce PAMAPOL w Ruścu, zdecydował się na jeszcze szerszą współpracę z klubem i wraz z MM KWIDZYN  zostali głównymi partnerami UMKS Kwidzyn. To fantastyczną wiadomość, a współpraca z tymi dwiema wyjątkowymi markami doskonale wpisuje się w wizję partnerstwa w klubie.

naturalny biznes, naturalny sport, naturalne połączenie 2