Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Gold Wellness Fitness & Gym Kwidzyn partnerem UMKS

baner silownia gold na strone

W związku z tym, że coraz więcej zawodników UMKS przechodzi z kategorii dziecięcych i młodzików do kategorii juniorskich, w ślad za tym musi się też zmieniać forma i zakres organizacji treningów. W te zmiany doskonale wpisała się właśnie siłownia GOLD, której właściciel  postanowił wesprzeć naszych młodych zawodników w przygotowaniach do sezonu.

Klub GOLD Wellness Fitness& Gym to jeden z najbardziej znanych i największych klubów fitness w Kwidzynie.. To  trzy kondygnacje luksusowej przestrzeni, na której znajdziemy sprzęt do ćwiczeń siłowych najlepszych światowych producentów. W klubie GOLD codziennie organizowane są treningi personalne oraz zajęcia grupowe, prowadzone przez wysokiej klasy trenerów od kształtowania sylwetki. W tej właśnie atmosferze juniorzy UMKS pod okiem trenera Przemysława Jędrasa przygotowują się do sezonu 2022.
Mamy nadzieję, że współpraca dwóch tak już uznanych marek w kwidzyńskim sporcie wróży same sukcesy obu partnerom. Dziękujemy, że jesteście z nami.
Tutaj możecie zobaczyć galerię zdjęć prezentujących w jakich warunkach dzięki współpracy z GOLD Wellness Fitness& Gym przygotowuję się zawodnicy UMKS Kwidzyn.

dsc 8626