Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

5 tytułów i 17 medali UMKS w Mistrzostwach Województwa

Aż 17 medali, w tym 5 tytułów Mistrzowskich, przywieźli zawodnicy UMKS Kwidzyn z rozegranych w ostatni weekend maja w Pucku zawodów Mistrzostw Województwa Pomorskiego w sprinterskim bieg na orientację.

Rywalizacja odbyła się przy doskonałej pogodzie, na zupełnie nowej mapie obejmującej teren centrum Pucka. W tych warunkach dodatkową atrakcją były warianty tras przebiegające również po plaży nad Zatoką Pucką oraz przez puckie molo. Na tak wytyczonych trasach najlepiej z naszych zawodników spisali się: Iga Müller (SP4 – w kategorii K14), Katarzyna Kędzior (K35/40), Władysław Cepurdej (SP4 – M12), Wiktor Müller (SP4 – M14) i Przemysław Jędras (M35/40), którzy zwyciężyli w swoich kategoriach wiekowych i wrócili do Kwidzyna z tytułami Mistrzów Województwa. Srebrne medale i tytuły wicemistrzowskie wywalczyli: Kinga Kostek (SP4 - K10), Hanna Perfikowska (Społ. SP – K14), Nina Cepurdej (SP5 – K16), Maja Roszak (K35/40), Mikołaj Pękal (SP6 – M12), Adam Zaremba (Społ. SP – M12) i Tomasz Müller (SP4 – M45/50), a brązowe: Diana Wejtko (SP6 – K12), Katarzyna Cepurdej (SP4 – K14), Natalia Pudlis (SP5 – K16), Natalia Deyna (Społ. LO – K18) i Hubert Joniec (Społ. SP – M10).

Tak dobry występ naszych zawodników na pomorskim podwórku jest z pewnością doskonałym zwiastunem przed zaplanowanymi na kolejny weekend w okolicach Wieruszowa (łódzkie) Pucharem Najmłodszych 2018, czyli nieoficjalnymi Mistrzostwami Polski dzieci do lat 14-stu, najważniejszymi zawodami na orientację w roku w kategoriach dzieci i młodzików.

f t g m