Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Wyjazd na zimowy obóz kondycyjno - szkoleniowy 2018

Już w najbliższą sobotę 27 stycznia 13-osobowa grupa naszych zawodników wyjedzie na prawie 2 tygodniowy obóz kondycyjno - szkoleniowy do Borowic koło Karpacza.

Poniżej podajemy szczególy tego wyjazdu przekazane przez trenera Kadry Wojewódzkiej Młodzików p. Agartę Porzycz.

- wyjazd w sobotę 27.01.2018 - wyjazd nastąpi czterema samochodami osobowymi rodziców (koszt i powrotu razem 10 zł / os. - zbiórka zawodników, ul.  Grunwaldzka, na parkingu przy Biedronce, wyjazd do Tczewa o godz. 20.40)

- wyjazd: PKP w Tczewie odjazd godz 21.55 pociąg Rozewie (młodzi - wagon sypialny nr 41, dorośli - wagon nr 40 z miejscami do leżenia;

- powrót w piątek 9.02. w Tczewie 7.03 pociąg Rozewie wagon nr 31 z miejscami do leżenia (powrót tymi samymi samochodami na parking przy Biedronce ul. Grunwaldzka, ok. godz. 8.00)

- przypominam o obowiązku posiadania ważnych badań sportowo - lekarskich

- na obozie nie używamy telefonów komórkowych, więc proponuję nie zabierać

Zawodnicy zobowiązani są do zabrania na obóz książeczki z aktualnymi badaniami lekarskimi i legitymację szkolną. Osoby nie posiadające tych dwóch dokumentów nie będą dopuszczone do wyjazdu na obóz.

W razie pytań proszę o  bezpośredni kontakt z trenerem - Agata Porzycz, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

f t g m