Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Iga, Hania i Tomek kandydatami do tytułu Sportowca i Trenera roku

Doskonałe wyniki naszych młodych zawodników nie uszły uwadze pomorskim mediom. Właśnie ogłoszony został tradycyjny już Plebiscyt Sportowy Dziennika Bałtyckiego na najlepszego sportowca, sportowca juniora, trenera i klub sportowy na Pomorzu w 2017 roku.

Tym razem w gronie kandydatów do tego zaszczytnego tytułu w powiecie kwidzyńskim znalazło się aż 3 naszych zawodników. Liczymy więc na Państwa głosy, a dobry wynik w tym prestiżowym plebiscycie będzie wspaniałym uchonorowaniem sukcesów jakie osiągnęły nasze zawodniczki i doskonałą promocją biegów na orientację w regionie.

 

Głosować można wysyłając SMS na swojego kandydata. SMS kosztuje 2,46 zł z VAT

W kategorii sportowiec junior

Iga Muller SMS pod nr 72355 o treści SJ.63

Hanna Perfikowska SMS pod nr 72355 o treści SJ.62

 

W kategorii trener

Tomasz Muller SMS pod nr 72355 o treści TP.73

 

Głosowanie trwać będzie do czwartku 30 listopada do godziny 22.00

Aktualne wyniki znajdziecie tutaj wybierając w tabeli powiat kwidzyński

f t g m