Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Kalendarz zawodów na rok 2016

Szybkimi krokami zmierzamy do rozpoczęcia sezonu startowego 2016 dla zawodników UMKS Kwidzyn. Mamy nadzieję, że ten rok będzie w naszym wykonaniu jeszcze lepszy od poprzedniego. Abyśmy wszyscy mogli zaplanować wsój czas zamieszczamy dla wystkich amatorów beigania z mapą aktualny kalendarz Centralnego Terminarza Zawodów PZOS i zawodów regionalnych.

Pierwsze zawody w jakich weźmiemy udział w tym roku będą 2 kwietnia Mistrzostwami Województwa Pomorskiego w długodystansowy biegu na orientację w okolicach Gdyni.

Prosilibyśmy aby zawody zaznaczone w kalendarzu jasnoniebieskim tłem zawodnicy UMKS potraktowali jako obowiązkowe. W innych zawodach regionalnych (Mistrzostw Pomorza i Kujaw) brać udział będą wszyscy zawodnicy, jednak udział w nich nie jest obowiązkowy. W pozostalych zawodach będą brali udział zawodnicy kwalifikowani przez trenerów na podstawie wyników osiąganych na treningach i wcześniej rozegranych zawodach.

Proszę zwrócić również szczególną uwagę na termin obozu szkoleniowo - wypoczynkowego Kadry Województwa, który w tym roku zorganizowany będzie w dniach 1-11 sierpnia na wyspie Sobieszewskiej w Gdańsku (ośrodek nad samym morzem).

Kalendarz zawodów znajdziecie na naszej stronie w zakładce TERMINARZE.

f t g m