Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Trening sobota 27.02

No i kończy się czas ferii "zimowych". Dla jednych (najmłodszych) był to czas wypoczynku, a dla drugich czas ciężkiej pracy przygotowawczej na obozach kondycyjnych.

Dlatego też wracamy do naszego trybu treningowego i najbliższą sobotę 27.02.16r. przeprowadzony zostanie pierwszy trening techniczny z mapą. Z treningu zwolnieni są zawodnicy wracający w piątek 26 lutego z obozu kondycyjnego w Borowicach kolo Karpacza oraz zawodnicy z kategorii K10 i M10. Początek jak zwykle o 11.30. na Hali Widowiskowo - Sporowej na ulicy Wiejskiej.

Na trening zapraszamy również wszystkich amatorów biegania (również tych nie związanych z UMKS Kwidzyn). Każdego chętnego prosimy jednak o krótkiego e-maila, do piątku 26 lutego, na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., z podaniem imienia i nazwiska oraz roku urodzenia, w celu wydrukowania wystarczającej ilości map.

Wszystkich serdecznie zapraszamy

f t g m