Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Najbliższy sobotni trening

Najbliższy trening z mapą zaplanowany na sobotę 19.03.16r., ze względu na obowiązki szkolne znacznej części zawodników, wyjątkowo przeniesiony zostaje na niedzielę 20.03. 

Trenig będzie miał charakter sprawdzianu z mapą. Biegamy na SPORTIdencie dlatego proszę wszystkich zawodników o zabranie na trening posiadanych chipów. Rozpoczynamy jak zwykle o 11.30 na Hali Widowiskowo - Sportowej na ul. Wiejskiej 1A

Trening nasz będzie miał charakter otwarty i dlatego każda niezrzeszona w klubie osoba, która w niedzielę 20.03. pomiędzy 12.00 a 12.30 dotrze na porking leśny przy dawnej leśniczówce w Sadlinkach (dojazd od Zespołu Szkół w Sadlinkach około 1,2 km drogą brukowaną w kierunku wschodnim) będzie mógła bezpłątnie wyporzyczyć chip i sprawdzić swoje umiejętności na trasch rywalizując z zawodnikami UMKS Kwidzyn. W celu przygotowania właściwej ilości map, jeśli tylko będzie to możliwe, prosimy zainteresowanych o przeslanie zgłoszenia na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy

 

f t g m