Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Wyniki oficjalne Finałów Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Gimnazjady Województwa Pomorskiego i licealiady Województwa Pomorskiego w bno

Znane są już oficjalne wyniki Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej, Wojewódzkiej Gimnazjady i Licealiady w biegach na orientację, które rozegrane zostały w środę 22 października w Kwidzynie.

W zawodach wzięło udział 324 zawodników reprezentujących 63 szkoły z 13 powiatów województwa pomorskiego, którzy startowali w trzech kategoriach – szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Zawody odbyły się pod patronatem i przy wsparciu finansowym Starosty Kwidzyńskiego Pana Jerzego Godzika oraz PGNiG Odział Handlowy w Gdańsku.

Do wyników nieoficjalnych przesłanych szkołom biorącym udział w zawodach zgłoszono pięć uwag, z których wszystkie były uzasadnione i zostały uwzględnione. Dotyczą one następujących zawodników:

szkoły podstawowe

Wruk Agnieszka - skorygowano błędnie podany czas zawodniczki

Polito Krzysztof - zaliczono PK 41, który zawodnik ze względu na brak "puszki" potwierdził na mapie potwierdził na mapie, dlatego anulowano NKL

Gruca Marcin - zaliczono PK 41, którego zawodnik nie potwierdził ze względu na brak "puszki", dlatego anulowano NKL

gimnazja

Steng Agnieszka - poprawiono czas zawodniczki, błąd wynikał z niezaktualizowania czasu startu zawodniczki.

ponadgimnazjalne

Baranowski Dawid - nie był wykazany na liście wyników przez błąd redakcyjny

Za wszystkie błędy i w nieoficjalnych wynikach bardzo przepraszamy zarówno zainteresowanych zawodników jak i szkoły reprezentujące. Korzystając z okazji w imieniu organizatorów chcielibyśmy serdecznie pogratulować zwycięzcom i podziękować za frekwencję na zawodach.

Poniżej znajdziecie Państwo oficjalne protokoły zawodów, które wysłane zostały do Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego w Gdańsku.

Wyniki Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej

Wyniki Gimnazjady Województwa Pomorskiego

Wyniki Licealiady Województwa Pomorskiego

Na prośbę szkół biorących udział w zawodach prezentujemy też wyniki zespołowe z podziałem w poszczególnych kategoriach szkół na wyniki dziewcząt i chłopców.

f t g m