Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Puchar Wawelu 2014

W drugim tygodniu lipca zawodnicy z UMKS rywalizowali w pięciodniowych, międzynarodowych zawodach Wawel Cup 2014, jakie rozegrane zostaly w bardzo trudnym technicznie terenie Jury Krakowsko – Częstochowskiej.

Nasi zawodnicy pierwszy raz w swojej karierze biegali w tak trudnym technicznie terenie. Nigdy wcześniej nie spotkali się z trasami, na których punkty kontrolne ustawiane byłyby na skałkach, w szczelinach skalnych cz jaskiniach. To było dla nich bardzo ciekawe ale i wymagające doświadczenie.

Najlepiej z pośród 14 zawodników reprezentujących UMKS Kwidzyn spisali się po raz kolejny nasi najmłodsi reprezentanci. Drugie miejsce w klasyfikacji generalnej w kategorii M10 wywalczył Wiktor Müller a trzecie jego młodsza siostra Iga Müller, która rywalizowała w kategorii K10. Na bardzo wysokich miejscach zawody ukończyli również Mateusz Soliwoda (M10), który zajął 5 miejsce i Natalia Szuba, która wywalczyła ostatecznie 6 pozycję.

Wawel Cap 2014 w Złotym Potoku był ostatnią i generalną próbą przed rozpoczynającymi się 20 lipca największymi zawodami w biegu na orientację na świecie – O-Ringen 2014 w Szwecji. Przypomnijmy, że zawody te odbywać się będą w okolicach zaprzyjaźnionego z Kwidzynem Olöfström i weźmie w nich udział 12-osobowa reprezentacja UMKS Kwidzyn

f t g m