Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Wyjazd na Baltic Cup 2014

Już w najbliższy piątek 2 maja wyjeżdżamy na 3-dniowe zawody międzynarodowe Baltic Cup 2014 do Kąt Rybackich i Sztutowa.

Wyjazd wszystkich zawodników nastąpi w piątek 2 maja o godz. 10.00 sprzed Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Warszawskiej 13 w Kwidzynie. Do Kąt Rybackich pojedziemy pięcioma samochodami rodziców naszych zawodników. Na miejscu zakwaterowani będziemy w ośrodku wypoczynkowym „Terendy” w Kątach Rybackich (dlatego nie zabieramy śpiworów i materacy), gdzie będziemy mieli również całodzienne wyżywienie (obiad i kolacja w piątek, śniadanie, obiad i kolacja w sobotę oraz śniadanie w niedzielę). Pierwszy start jest w piątek od godz. 15.00. Listę startową z czasami startowymi na wszystkie etapy znajdziecie tutaj.

W niedzielę zaraz po zakończeniu zawodów wyjedziemy w kierunku Kwidzyna i na prośbę dzieci zatrzymamy się po drodze w McDonaald’s w Nowym Dworze Gdańskiem. Powrót do Kwidzyna planowany jest około godz. 16.00.

Szczegółowe biuletyny zawodów dostępne są na stronie www.balticcup.org.pl

Bardzo proszę osoby, które nie wpłaciły jeszcze na konto klubu 50 zł kosztów wyjazdu o uregulowanie tej wpłaty jeszcze przed wyjazdem. W centrum zawodów czynnych będzie kilka sklepów ze sprzętem do biegów na orientację (kompasy, opisowniki itp.) dlatego jeśli ktoś będzie zainteresowany drobnymi zakupami to proszę się przygotować od strony finansowej.

Do zobaczenia w piątek przed wyjazdem.

f t g m