Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Klasyfikacja końcowa Mistrzostw Pomorza i Kujaw 2013

No i tegoroczna edycja Mistrzostw Pomorza i Kujaw 2013 dobiegła końca. Bardzo dobrze w całym cyklu zaprezentowala się nasza młodzież.

Ostatni weekend październikowy był równocześnie terminem ostatniego w tym sezonie startu biegaczy na orientację UMKS Kwidzyn. W lasach koło Złocieńca (zachodniopomorskie), w strugach deszczu rozegrane zostały Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w klasycznym bno, będące równocześnie ostatnią tegoroczną rundą Mistrzostw Pomorza i Kujaw. Kwidzyńscy zawodnicy do swojej kolekcji dorzucili w zwodach kolejne 4 medale.

Ja zwykle już świetnie spisały się Natalia Szuba i Natalia Deyna (obie SP6) startujące w kategorii K12, które wywalczyły odpowiednio srebrny i brązowy medal. Po za naszymi „medalowymi dziewczynami” brązowe krążki zdobyli jeszcze Mikołaj Jaśkiewicz (SP6) w kat. M14 i Tomasz Müller w kat M45.

Zawodnicy UMKS Kwidzyn nadzwyczaj dobrze wypadli również w klasyfikacji generalnej Mistrzostw Pomorza i Kujaw 2013, która to klasyfikacja obejmowała wyniki wszystkich 9 rund rozgrywanych od kwietnia do października tego roku. Tytuły wicemistrzowskie i srebrne medale wywalczyli Natalia Szuba w kat. K12 i Wiktor Müller (SP4) w kat. M10. Trzecie miejsca i brązowe medale przypadły natomiast w udziale dla Natalii Deyna w kat. K12 i Tomasza Müllera w kat. M45. Po za miejscami medalowymi na wyróżnienie zasługuje również 4miejsce Jakuba Kazimierskiego (CKZiU) w kat. M18, 5 miejsca Igi Müller (SP4) w kat. K10, Dariusza Kolińskiego (SP6) w kat. M12 i Wojciecha Siedleckiego (ZSZ nr 1) w kat. M18 oraz 6 miejsce Natalii Pudlis (SP4) w kat. K12 i Mariusza Torchały (ZSZ nr 1) w kat. M20. Dużym. sukcesem jest również wywalczenie przez UMKS wysokiego, 6 miejsca w klasyfikacji drużynowej Mistrzostw, nieznacznie tylko tracąc do miejsca na trzecim stopniu podium.

Przed sezonem takie wyniki wzięlibyśmy w ciemno. Jednak dziś wiedząc, że o przegraniu tytułów mistrzowskich w przypadku Wiktora Müllera na 9 rozegranych zawodów zadecydowały 2 sekundy a w przypadku Natalii Szuby 11 sekund, to można mieć jednak spory niedosyt. Przy bardzo minimalnym budżecie i ograniczonych możliwościach szkoleniowych, należy jednak te wyniki traktować jako ogromny sukces naszej młodzieży i należą się naszym zawodnikom duże wyrazy uznania. Bardzo duże podziękowania w tym miejscu należą się za wsparcie finansowe powiatowej Radzie SLD i przewodniczącemu Rady Powiatu Panu Jerzemu Śniegowi, dzięki pomocy których mogliśmy z sukcesem dokończyć sezon i nie musieliśmy rezygnować z niektórych startów.

Szcegółowe wyniki klasyfikacji końcowej Mistrzostw Pomorza i Kujaw 2013 znajdziecie tutaj. Kolorem niebieskimzaznaczeni są zwycięzcy poszczególnych kategorii wiekowych, a kolorem zielonym zawodnicy z Kwidzyna.

f t g m