Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Coraz bliżej medalu na w zawodach mistrzowskich

Od 7 do 9 czerwca w Zamościu i w lasach Roztocza przeprowadzone zostały Mistrzostwa Polski i Puchar Weteranów w biegach na orientację. Wyjazd na drugi koniec Polski okazał się naszym umiarkowanym sukcesem. W zawodach udział wziął tylko jeden reprezentant Kwidzyna – Tomasz Müller, startujący w kategorii M45.

 

Pierwszego dnia na terenie „Twierdzy Zamość” i Starego Miasta w Zamościu, rozegrane zostały Mistrzostwa Polski i Puchar Weteranów (zmieniono nazwę zawodów, które do ubiegłego roku były Mistrzostwami Polski Weteranów) w sprinterskim biegu na orientację. Tomasz Müller po całodziennej podróży do Zamościa popełnił trzy znaczne błędy techniczne, które „wyrzuciły” go na dalekie 9 miejsce.

Drugiego dnia, na wzgórzach wokół stoku narciarskiego „Jacnia”, przeprowadzono zawody mistrzowskie w średniodystansowym bno. Te zakończyły się dużo lepszym wynikiem uzyskanym przez naszego zawodnika, który na mecie uzyskał czwarty czas. Jest to jak do tej pory najwyższe miejsce wywalczone przez reprezentanta UMKS Kwidzyn na zawodach rangi Mistrzostw Polski.

Rywalizacja trzeciego dnia odbywała się w sztafetowym biegu na orientację i ze względu na indywidualne uczestnictwo naszego zawodnika, UMKS Kwidzyn nie wystawił swojej drużyny. W zakładce GALERIA możecie zobaczyć kilka fotek z Mistrzostw Polski w Zamościu.

Najbliższe zawody, na które UMKS Kwidzyn planuje klubowy wyjazd, rozegrane zostaną w dniach 29-30 czerwca w Bornym Sulinowie koło Szczecinka, gdzie odbędzie się Puchar Polski Północnej w bno.

f t g m