Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Cała Polska biegała z mapą w deszczu

W Kwidzynie, mimo fatalnej pogody, około 80 osób wzięło udział we wspólnym bieganiu z mapą. Centrum imprezy organizowanej przez UMKS Kwidzyn znajdowało się na terenie ogrodu dendrologicznego na Miłosnej.

Zarówno przed imprezą jak i tuż po jej zakończeniu występowały opady deszczu co znacznie odstraszyło wielu nowych amatorów biegania z mapą, którzy wcześniej deklarowali uczestnictwo. Ale co się odwlecze … W grupie uczestników ponad 60 – cioro z nich, były to dzieci z kwidzyńskich szkół podstawowych. Cała impreza zakończyła się wspólnym ogniskiem i losowanie nagród niespodzianek ufundowanych przez PGNiG Gdańsk, ASMET Czersk oraz kwidzyńskie firmy City Pizza, Park Linowy, Vento – Kominki, Fitness Magnum, PRAZE, Ser Tech i Vega Studio Adv., Nadleśnictwo Kwidzyn. Główną nagrodę, wysokiej klasy odkurzacz ufundowały firmy DGN i MOP Serwis z Kwidzyna. Tak więc każdy uczestnik, oprócz świetnej zabawy w lesie, za swój wysiłek opuścił imprezę z jakimś upominkiem.

Wszystkich, którym bieganie z mapą po lesie sprawiło przyjemnoś i chcieliby nauczyć się w tej dyscyplinie czegoś więcej zapraszamy na treningi UMKS Kwidzyn (szczegóły w zakłądce TRENINGI. Zapraszamy również do obejrzenia zdjęć z imprezy, zamieszczonych w zakładce GALERIA.

f t g m