Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Zawodnicy UMKS wystartują w największych na świecie zawodach w bno

Już ponad 15 tysięcy zawodników zgłoszonych jest do startu w nawiększych na świecie zawodach w biegu na orientację O-Ringen w Szwecji.

Tegoroczne zawody będą 50-tą już, jubileuszową edycją imprezy, która w świecie biegów na orientację traktowana jest jak Matraton w Nowym Jorku w świecie biegów ulicznych. Po raz pierwszy w tej rangi zawodach wezmą udział młodzi biegacze reprezentujący UMKS Kwidzyn a dodatkowo cała impreza odbywać się będzie w oklicach zaprzyjaźnionego z Kwidzynem szwedzkiego Olofstrӧm .

Start zawodników UMKS Kwidzyn w O-Ringen 2014 związany jest bezposrednio z promocją przyszłorocznych, najbardziej prestiżowych, międzynarodowych zawodów w biegach na orientację w Polsce Grand Prix Polonia 2015 jakie odbedą się w dniach 14-16 sierpnia 2015 w Kwidzynie.

Start kwidzyńskich zawodników w szwecji możliwy był dzięki dużej pomocy finansowej i organizacyjnej Burmistrza Kwidzyna Andrzeja Krzysztofiaka i głównego sponsora klubu - Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo - Oddział obrotu Gazem w Gdańsku.

Wszystkie informacje o tych zawodach można uzyskać na stronie http://www.oringen.se  a aktualne listy startowe z podzialem na kategorie wiekowe znajdziecie tutaj.

f t g m