Copyright 2024 - Custom text here
ukbinaryoptions.net/Finpari Bonus Codes

Oficjalne koszulki Pomorze Sprint Cup 2022 / Official Pomorze Sprint Cup 2022 T-shirts

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy oficjalne koszulki PSC 2022

We have prepared official PSC 2022 T-shirts especially for you!

Mamy dla Was 2 rodzaje koszulek: męskie i damskie sprinterskie, męskie i damskie z rękawkami, oraz koszulki dziecięce w tych rodzajach.

Koszulki doskonale sprawdzają się zarówno w codziennym użytku, jak i do biegania podczas zawodów. Koszulki w tej kolorystyce jak i o tym projekcie graficznym będzie można zamówić tylko w tym roku! Mamy nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

Zamówienia na koszulki można składać do poniedziałku 29.04. Wszyscy, którzy prześlą zamówienie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  i opłacą zamówienie w tym terminie skorzystają z promocyjnej ceny na damskie i męskie koszulki sprinterskie w cenie 90 zł za koszulkę i 80 zł koszulki dziecięce. Koszulki z rękawkami zamówione w tym terminie będą w cenach 100 i 90 zł. Przy zamówieniu w terminie i płatności w centrum zawodów wszystkie koszulki będą w cenie o 10 zł wyższej.

Koszulki w nie wszystkich rozmiarach i w ograniczonej ilości będą też dostępne w centrum zawodów w cenach o 20 zł wyższych.

W zamówieniu proszę podać rodzaj koszulki, płeć, rozmiar i ilość koszulek

We have 2 types of shirts for you: men's and women's sprint shirts, men's and women's t-shirts with sleeves, and children's shirts of these types.

The T-shirts are perfect both for everyday use and running in your competition. T-shirts in this colour and graphic design can be ordered only this year! We hope you will like it.

Orders for T-shirts can be placed until Monday, 29th April.  All those who place an order to Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. and pay for it until the above date will be able to use the discount price for women's and men's sprint shirts at PLN 90 for a shirt and PLN 80 for children's shirts. T-shirts with sleeves ordered within this period will be at the prices of PLN 100 and PLN 90. When ordering within this period and payment in the competition center, all shirts and t-shirts will be priced 10 PLN higher.

While placing an order, please specify type of shirt, your sex, size and number of T-shirts.

 

Kliknij i powiększ obrazek / Click and enlarge the picture

race man  psc 2022    race woman  psc 2022    raglan f12  psc 2022

 

Rozmiary koszulek / Shirt sizes

 

  singlet race   flou™         t shirt raglan  f 11 f12   flou™

f t g m